Jump to content

Molim hitno savjet, žalba u pitanju!


rijeka26

Preporučene objave

Dobar dan

 

U Petak u 3 ujutro sam na parkingu htio preparkirati auto sa neoznacenog mjesta na oznaceno, jer sam bio u alkoholiziranom stanju. Međutim čim sam upalio auto se me zaustavili, i još sam im objasnio koja mi je namjera bila, a i vidjeli su da sam u rikverc krenuo na parking prema praznom mjestu. Sve odvilo na zatvorenom parkingu. Napuhao sam 1.35, napisali su mi kaznu 3000kn i 3 mjeseca bez vozacke. Rekao mi je policajac da mogu poslati žalbu da prihvaćam kaznu, ali da mi ostave vozačku. Vozaćka mi je bitna jer bolujem od jedne vrste celebralne paralize na desnoj nozi, i hodanje mi pada jako teško. Sada neznam dali ima smisla to spominjati u žalbi.....molio bi neki savjet, jer do petka moram poslati žalbu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ukoliko ste pomaknuli vozilo s mjesta na javnoj cesti, očiti su elementi prekršaja.

 

Ukoliko je to zatvoreno parkiralište dostupno svima, to jest javna cesta.

 

Zabrana upravljanja će se sigurno izreći, ukoliko imate problema sa kretanjem i priložite dokaze o tome, moguće je da sud izreče uvjetnu kaznu zabrane upravljanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija