Jump to content

Rokovi natječaja


zg_zagorac

Preporučene objave

Pozdrav svima.

Da li je netko upoznat sa rokovima kojih se moraju pridržavati u lokalnoj ili područnoj samoupravi (mene zanima Grad Zagreb) prilikom zapošljavanja. U kojem bi roku trebali obaviti selekciju (poziv na intervju i obavijest o rezultatima odnosno rješenje komisije za provedbu natječaja). Osobno sam se javio na dva oglasa. Za svaki im je bilo potrebno 60 dana da pozovu na natječaj i do sada nema odgovora. Prošlo je, za jedan oglas 40 dana, a za drugi, 30 dana od intervjua. Da li ima netko još takvih iskustava?

Zahvaljujem na odgovorima.

Zdravko

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav! Ja sam se našla u sličnoj situaciji pa su mi objasnili da nisu vezani nikakvim rokovima, jer se ne radi o upravnom postupku. Moje mišljenje je da bi se natječaji za zapošljavanje ipak trebali rješavati u razumnim rokovima, čisto zbog korektnog odnosa poslodavca prema potencijalnom radniku. E, sad o etici bi se dalo raspravljati u pojedinim slučajevima...

Sretno s natječajem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav! Ja sam se našla u sličnoj situaciji pa su mi objasnili da nisu vezani nikakvim rokovima, jer se ne radi o upravnom postupku. Moje mišljenje je da bi se natječaji za zapošljavanje ipak trebali rješavati u razumnim rokovima, čisto zbog korektnog odnosa poslodavca prema potencijalnom radniku. E, sad o etici bi se dalo raspravljati u pojedinim slučajevima...

Sretno s natječajem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo, samo da zaključim temu sa ovom informacijom (u slučaju da nekome treba informacija). Pronašao sam na službenim stranicama Grada Zagreba slijedeće:

 

"...Pročelnik upravnog tijela donosi rješenje o prijmu u službu izabranog kandidata najkasnije u roku 60 dana od isteka roka za podnošenja prijava."

 

Link:

Prijam u službu

 

Pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija