Jump to content

Ugostiteljski obrt


ivan_kat

Preporučene objave

Pozdrav,

molio bi da mi netko pomogne oko nekih stvari što me zanimaju kako bi mogao otvoriti obrt.

Naime za pripremu isključivo hladnih voćnih i povrtnih salati što mi sve treba od minimalnih tehničkih uvjeta, da ne bi bilo zabune ja sam bio u državnoj upravi i raspitao sam se međutim gospođa mi nije znala točno reći što sve trebam imati.

Za frižider mi je rekla ako će biti i meso onda voće i povrće mora biti u drugom frižideru, sudoper mora biti od inoxa ali mi nije znala definirati da li mora i nosač sudopera isto biti od inoxa ili može biti npr i od mediapana, radna površina isto tako nije znala mi reći da li mora biti od inoxa ili od nekog drugog materijala jer doslovce mi je odgovorila od lako čistljivog materijala a koji materijal ona nezna.

Da bi mogao ovo raditi moram zaposliti kuraha ili konobara ili završiti tečaj o osposobljenosti za pripremu jednostavnih jela i slastica pri obrtničkoj komori.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija