Jump to content

mup-interventna


awashima

Preporučene objave

ovako stvar je da nas je sinoc po ko zna koji put policija legitimirala jer postojimo i ja sam reko dosta trazio sam sva svoja ustavna prava kao prvo rekao sam ima da nas nemaju pravo legitimirat u nesluzbenoj odori, naravno nisu imali kapu, zatim sam ih trazio da mi objasne zasto me legitimiraju oni su rekli zbog buke koje proizvodimo a mi smo sjedili jednostavno niko nije mogao kada reci nesto protiv nas a oni su se vozili tom ulicom i vidjeli nas i naravno pretpostavili da nas mogu maltretirat, nakon sto su zanemarili moje upozorenje da nam ne mogu nista bez potpune opreme zatrazili su osobne mi smo im predali a mene su pozvali uz kombi(koji su parkirali preko tri parkirna) da malo popricamo ja sam zatrazio nekoliko puta broj znacke a oni su odgovorili cekaj da napravim svoj posao i nemoj omalozavati sluzbene osobe(alooooo moje osnovno pravo) nakon sto su kontaktirali postaju sve su nas pustili i meni osobno svako je izrecitiro broj znacke bez da su mi ih pokazali...stvar je da cu ih ja tuzit jer mi je dosta takvog zlostavljanja i random legitimiranja sad me samo zanima kolke su sanse da bi nas netko zelio zastupat(govorim o 6 punoljetnih osoba kao svjedoka) i da li ih mozemo tuzit za neznam nanesenu psihicku bol i trazit odstetu od njih...svaki je savjet dobrodosao :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako niste zadovoljni postupkom policije možete se žaliti na besplatni telefon za pritužbe MUP-a RH 0800 - 0092.

 

Vidim po vašem pisanju da ste prema policajcima bili prilično arogantni pa mi se čini da ste dobro i prošli, a možda i niste (može biti da ste i zaradili nekakvu prekršajnu prijavu, npr. zbog narušavanja JRM.......).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

a što vi mislite tko bi vas trebao legitimirat, možda šumski radnik. U opisu posla pol.službenika je vršenje legitimiranja, a ako vam je prekipjelo legitimiranje na zabačenim mjestima i mjestima gdje ometate druge građane koji žele spavat, predlažem da se odselite na pusti otok, tamo vas nitko neće legitimirat.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
nakon sto su zanemarili moje upozorenje da nam ne mogu nista bez potpune opreme zatrazili su osobne mi smo im predali a mene su pozvali uz kombi(koji su parkirali preko tri parkirna) da malo popricamo ja sam zatrazio nekoliko puta broj znacke a oni su odgovorili cekaj da napravim svoj posao i nemoj omalozavati sluzbene osobe(alooooo moje osnovno pravo)

 

Nisam na strani policije, i sam sam imao vecih problema s njima

 

ali tvoje osnovno pravo je da budes pristojan sa sluzbenim osobama i pustis ih da rade svoj posao

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija