Jump to content

zbrinjavanje djelatnika MUP-a sa statusom HRVI


apache70

Preporučene objave

sve je to rekla-kazala, nitko još ništa ne zna, također se priča da če djel. policije koji su učesnici u ratu poslat u mirovine. i sam sam ps sa statusom hrvi i zatražio sam starosnu mirovinu , invalidsku uvjek mogu ostvarit ako mi jača od starosne.priča se također da ide izmjena zakona o policiji, vjerujem da če to biti tako i da če biti u 10 mj.

mirovinsko nema kn za naše mirovine i predpostavljam da če izračun promjeniti na našu štetu. primjer: mirovinsko kad mi je dalo izračun od 80 g. do sad mirovina 1960 kn. ,a izračun po čl.6 - mirovina 4600 kn . nije mi teško radit ali nema smisla riskirat i raditi još a mirovina da mi bude lošija. ja sam odlučio pa kako bude , nemam namjeru čekat ni otpremnine po kolektivnom. što ako mi ih da a mirovinu smanje? predsjednik sindikata zatražio mirovinu? ne miriše mi to nikako na dobro.

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

sad sam narednik, tri zvanja gore SJP, plavci dva, radno mjesto viša škola, plača bila dobra. izračunali mi da bi mi bila manja ako ne bi dobio 50% na DR opća -profesionalna.

Ne znam kako će bit, predao zahtjev za obe, ako uzmem starosnu imsm pravo tražit invalidsku ako mi bude jača, a ako uzmem invalidsku nemam pravo tražit starosnu. Vidjet čemo što če biti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sad sam narednik, tri zvanja gore SJP, plavci dva, radno mjesto viša škola, plača bila dobra. izračunali mi da bi mi bila manja ako ne bi dobio 50% na DR opća -profesionalna.

Ne znam kako će bit, predao zahtjev za obe, ako uzmem starosnu imsm pravo tražit invalidsku ako mi bude jača, a ako uzmem invalidsku nemam pravo tražit starosnu. Vidjet čemo što če biti i meni malo to sumnjivo radi toga oba zahtjeva predao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 9 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija