Jump to content

problem sa susjedom


majkica

Preporučene objave

Dobra vecer... Imam jedan problem i volila bi da me savjetujete u vezi toga, ako je moguce...Uglavnom stvar je u tome da smo sagradili kucu u kojoj ne mozemo ziviti, jer nam susjed odma pola metra ispred prozora drzi ovce...One uzasno smrde do te mjere da ne mozemo otvoriti ni prozore i preko ljeta nam bude kuća puna muha...Zanima me dali se to moze na bilo koji nacin rjesiti ili on moze drzati i raditi sto hoce na svom teritoriju i nama remetiti mir... Hvala unaprijed...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana !

 

Prijavite sanitarnoj inspekciji,no možete i ustati tužbom radi zaštite susjedskih prava .

Nitko ne može koristiti svoj posjed na način da ometa drugog u korištenju svog posjeda .Za vođenje parnice potrebna Vam je

tužba sastavljena od pravno educirane osobe ,najbolje odvjetnika koji Vam može napisati tužbu bez zastupanja .

Najprije sačekajte reakciju sanitarne inspekcije i žalite se na opasnost od zaraze .

 

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

majkica je napisao:

Dobra vecer... Imam jedan problem i volila bi da me savjetujete u vezi toga, ako je moguce...Uglavnom stvar je u tome da smo sagradili kucu u kojoj ne mozemo ziviti, jer nam susjed odma pola metra ispred prozora drzi ovce...One uzasno smrde do te mjere da ne mozemo otvoriti ni prozore i preko ljeta nam bude kuća puna muha...Zanima me dali se to moze na bilo koji nacin rjesiti ili on moze drzati i raditi sto hoce na svom teritoriju i nama remetiti mir... Hvala unaprijed...

 

...uvažavajući gornji savjet, postavlja se pitanje kako ste dobili dozvolu za kuću čiji se prozori nalaze na pola metra od susjedne parcele (pretpostavka je da su ovce na zemljištu koje je u vlasništvu ovog susjeda)?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija