Jump to content

Molim vas za savjet,Brzina-radar


darac21

Preporučene objave

Molio bih da mi kažete kaj me očekuje jer me danas skoro šlagiralo kad mi je stigla plava kuverta na vrata!??

Radi se o sljedečem,kažu da sam dana 18.2.2012. u Zagrebu,AL.BOLOGNE KOD TUNELA, počinjen prometni prekršaj opisan u čl.54 st 1. Zakona o sigurnosti prometa na cestama,kažnjiv po čl.54 st.4. istog zakona.

Također piše da sam im dužan prema članku 229. stavak 3. kao vlasnik vozila dati vjerodostojan podatak o indentitetu vozača(ja sam vozio,to je sigurno,samo ja vozim svoj auto),koja je u navedeno vrijeme upravljala vozilom, a poradi provođenja prekršajnog postupka. Još piše da sam dužan podatke poslati u roku 8 dana.

Još piše da....."upozoravamo vas ukoliko u navedenom roku ne date -dostavite podatke o osobi koja je upravljala vozilom,da time kao vlasnik činite prekršaj iz članka 229. stavka 7. ,za koji je propisana novčana kazna od 2000-5000 kn.

Prema navedenom kaj me sljedi..neznam koliko sam tocno vozio,muči me dali ču izgubiti vozačku i koliko su kazne za to?..

hvala,pozdrav :tuzan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Radi se o kazni za brzinu od 500 kuna, ukoliko to odmah platite nema prekršajnog postupka, nema bodova, nema oduzimanja vozačke dozvole, te se nećete smatrati prekršajno kažnjavanom osobom bar po tom pitanju.

 

Da je meni to došlo i u tim okolnostima, gubitak tih 500 kuna mi ne bi niti malo naškodilo i odmah bi platio kaznu.

 

Ako želite izbjeći odgovornost, ići po sudovima, godinama se boriti za očuvanje tih svojih 500 kuna, pročitajte stare postove na ovom forumu u temama koje govore o dostavi podataka o vozaču.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija