Jump to content

Lažnom izjavom do tuđe imovine, kome se obratiti???


Lavandin

Preporučene objave

Čestica zemlje od 24000 m2 ,donedavno je bila upisana na dva vlasnika.Jedan je vlasnik naš pokojni pradjed a drugi naš susjed.Tako se i obrađivala ,svak po cca 12000 m2.Kada smo nas četvorica nasljednika odlučili da se podijelimo , sa zaprepaštenjem smo ustanovili da je naš susjed cijelu česticu upisao u zemljišnim knjigama suda i to ¾ sebi i na svog rođaka ¼.Operacija je izvedena u tajnosti iza naših leđa 2005,kako smo kasnije otkrili. Činjenica jest da nikada nitko od nas četvorice nasljednika iz moje obitelji nije dobio od nadležnih vlasti ,bilo kakvu obavijest,pismo ili informaciju da se nešto događa sa našim imanjem.A što je vrlo čudno i susjedov rođak o svemu ništa nije znao niti je bio obaviješten i ograđuje se od svega.Ima li neko objašnjenje što se dogodilo?Jeli ovo prekršaj zakona,Ustava?

 

Prema nekim informacijama morao je dati neku izjavu(u ovom slučaju lažnu, da je sve njegovo kao i dva svjedoka sa koji su tu laž potvrdili) Dali je advokat koji je sudjelovao u ovome nešto odgovoran prema zakonu?Može li se ovo prijaviti državnom odvjetništvu, i vrijedi li u ovom slučaju članak 303 KZ?Kako ćemo naš dio ponovo vratiti u naše vlasništvo i što trebamo poduzeti,kome se obratitit.Ja sam upisan kao posjednik?Hvala

uređeno: od Mrljavac
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija