Jump to content

Kupnja neispravnog mobitela


v2d2

Preporučene objave

Molim Vas odgovor:

Ako je u T-Centru kupljen novi mobitel na bonove koji otkad je otpakiran ne funkcionira, (kada se priključi na punjač ne puni se, kada se nakon 100tog pokušaja upali radi par sekundi i ugasi se sam) Prvi dan smo odmah zvali Službu za korisnike, gdje su nam rekli da ako je mobitel neispravan, dobivamo novi uređaj. Drugi dan, smo mobitel odnijeli u T-Centar gdje je kupljen , gdje je gospođa koja je tada radila rekla da je uređaj ispravan i da ona neće prihvatit uređaj na servis, i kada smo rekli za ta tri dana, gospođa je rekla da to uopće ne postoji, da ne zna ona s kim smo mi pričali. Kada smo se vratili doma, stavili smo mobitel na punjač (navečer), ujutro smo ga provjerili, mobitel kad se priključio na punjač odmah se ugasio, jer se nije niti jedne sekunde punio, i naravno opet se nije htio upaliti. Treći dan smo opet odnijeli u T-Centar gdje su napokon uzeli mobitel na servis. Nakon tjedan dana su nas nazvali da je mobitel došao sa servisa, kada smo otišli dolje po njega, firma koja je radila servis je ustvrdila da je mobitel neovlašteno otvaran, i da je čitavo unutarnje kućište dirano i pokvareno, te su nam poništili garanciju. Meni stvarno nije jasno kako se to može desiti. Uređaj nismo htjeli preuzeti, jer ga nisu popravili. Mobitel su nam očito podvalili pokvaren, jer smo zvali i servis gdje su popravljali mobitel, i rekli su da oni s tim nemaju veze, da su otvorili uređaj i ustanovili da je uređaj diran, i popravak košta više od samog uređaja, te su zato poništili garanciju. Oni su mobitel vratili T-Centru, i dalje moramo s njima riješavati. Pritužbu smo napisali, i sad čekamo da nam odgovore na nju. No, nisu nam niti ponudili zamjenski uređaj dok je ovaj na servisu. Zašto tvrde da imamo pravo na novi mobitel nakon 3 dana pa onda tvrde da to ne postoji, nije mi jasno. ŠTO SE UOPĆE TU MOŽE NAPRAVITI? Jer smo toliko ustrajni, ako treba i odvjetnika ćemo uzeti samo da nas ne prave ludima i ići dokle god treba.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija