Jump to content

Greške na novom automobilu


anonimno

Preporučene objave

Kupio sam novu Renault Lagunu prije 6 mjeseci.Od tog dana već sam 5 puta bio na na servisu , a trenutno imam 5 prijavljenih kvarova na svom autu.Zadnji prijavljeni kvarovi su takvi da mi se gotovo pola unutrašnjosti auta mora rastaviti da bi se MOŽDA nešto riješilo.Nakon toga sumnjam u sigurnost svog vozila.Imam li pravo na zamjenu za novo vozilo ili povrat novca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

moze li se tu uopce govorit o "novom automobilu"

a kakav ce taj isti biti jos za sest mjeseci...

rijesite problem sto ranije, mislim da imate pravo na zamjenu automobila, njegova sigurnost i ispravnost vec su narusene.

tvornicka greska iza koje tvornica treba da stoji, 5 servisa je ipak melo previse za nov automobil.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Član 502.

 

(1) Kupac može zbog neispravnog funkcioniranja zahtijevati od prodavaoca odnosno od proizvođača popravak ili zamjenu stvari u toku garancijskog roka, bez obzira na to kad se nedostatak u funkcioniranju pojavio.

 

(2) On ima pravo na naknadu štete koju je pretrpio uslijed toga što je bio lišen upotrebe stvari od trenutka traženja popravka ili zamjene do njihova izvršenja.

 

Član 504.

 

Ako prodavalac ne izvrši u razumnom roku popravak ili zamjenu stvari, kupac može raskinuti ugovor ili sniziti cijenu i zahtijevati naknadu štete.

 

naprijed i sretno!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imaš gospođu Biserku za odnose sa javnošću u renonissan u Zg.Dužni su ti dati novi auto, i slobodno reci da ideš u novine i sve vrste auto magazina.Također ti preporučam u najboljoj vjeri http://www.renault-club.net/, podijeli tamo svoje probleme.

osobno imam takav auto i nemam problema pa mi je zaista žao živaca i novaca koje si izvalio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija