Jump to content

problemi oko alimentacije


blair5

Preporučene objave

U tijeku je razvod mene i supruga, koji radi u drzavnoj firmi, zanima me s obzirom da se protiv njega vodi krivicno djelo zbog nasilja u obitelji, jeli mu slijedi ikakva kazna vezana za posao zbog toga? Hoce li djeca dobivati alimentaciju ako on bude kaznjen, (ne mislim na zatvor ili otkaz u tom slucaju nema alimentacije) ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nisam siguran da razumijem o kakvoj se drugoj vrsti kazne brinete? Od strane države možete biti kažnjeni zatvorom ili novčanom kaznom, dok na poslu možete biti kažnjeni otkazom, smanjenjem plaće ili opomenama. Zbog kaznenog postupka koji se protiv osobe vodi nitko ne može biti kažnjen na poslu na kojem radi. Jedini slučaj koji može imati utjecaj na poslovni odnos je pravomoćna presuda na dužu zatvorsku kaznu, kad je otkaz nužan jer osoba zbog odlaska u zatvor neće duže vrijeme biti u stanju dolaziti na posao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U tijeku je razvod mene i supruga, koji radi u drzavnoj firmi, zanima me s obzirom da se protiv njega vodi krivicno djelo zbog nasilja u obitelji, jeli mu slijedi ikakva kazna vezana za posao zbog toga? Hoce li djeca dobivati alimentaciju ako on bude kaznjen, (ne mislim na zatvor ili otkaz u tom slucaju nema alimentacije) ?

 

O tome ste trebali razmišljati puno ranije, mislim na alimentaciju, naravno !

Vjerujem vam da je zaslužio kaznu za "zlodjelo" koje je počinio ali, svako zlo za neko dobro.

Riješili ste se "gada", imate "svoju" djecu,

zaposlite se , nađite si zanimaciju isl.

u svemu će vam širokogrudno pomoći CZSS,

a njega, njegove novce i ostalo, ma baš vas briga, zaboravite ga ,

naravno ako možete ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija