Jump to content

DA LI OVRHA(IZVRSENJE)ZASTARJEVA


adi

Preporučene objave

A ako se presuda ponisti i vrati u prvobitno stanje kad se moze ponovo izjaviti zalba,da li se u tom slucaju mogu pozvati na zastaru

 

kako mislis ponistiti pravomocnu presudu, i jos bolje kako stvari mislis vratiti u prvobitno stanje i sto bi uopce bilo prvobitno stanje?

 

pa onda, o kakvoj ti trogodisnjoj zastari govoris? zastari cega, postupak je pokrenut na vrijeme?

 

mislim gle, ja razumijem tvoju zelju da zadrzis te novce, primjecujem da granici sa ocajnickom i sve to, ali kako stvari stoje morat ces platiti racun koji si napravio, a drugi put ili manje telefoniraj ili podmiruj svoje obaveze.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

2006 godine dobio sam obavjest da se javim po pitanju rjesenja o izvrsenju.Nisam znao o cemu se radi i odazvao sam se pozivu.Receno mi je da dugujem za telefon iz 2001 godine.Rekao sam da neznam o cemu se radi i izvrsitelj mi je pokazao dostavnicu koju ja nisam potpisao iz 2001 god.

Obzirom da se radi o pravnom licu ta dostavnica se po zakonu mogla dostaviti samo meni jer sam bio jedini zastupnik firme.Nakon toliko godina ja nemam te racune i dalje neznam za iste.

Rjesenje se moze ponistiti prigovorom zbog nepravilno dostaljene dostavnice i slucaj se vraca u prvobitno stanje da se ja mogu zaliti.

Ja bi se u ovom slucaju zalio na zastaru ptt racuna

Da li je to ispravno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija