Jump to content

Dopunsko zdravstveno za privremeni hrvi ???


pavel*

Preporučene objave

Lijep pozdrav! Molio bih ako netko zna da mi objasni i pojasni .... od 2009.g. imam status hrvi 30% privremeno koji mi ističe 31.10.2012.g događa se slijedeće 13. 11.2012. trebam ići na fizikalnu terapiju i ispada da više nisam hrvi i da nisam oslobođen plaćanja participacije, plavu iskaznicu za DZ nisam ni imao već sam imao samo potvrdu o hrvi koju sam liječniku pokazao i bio oslobođen plaćanja participacije kao 30% hrvi po čl. mislim 63. ili 65. neznam točno ,bio dana su uredu državne uprave oni kažu da nemogu izdati potvrdu o nastavnom liječenju ili što već i zovu hzzo koji kažu da moram platiti dopunsko zdr. osiguranje , neznam dali je to tako ili netko zna što da učinim da sada nemoram plaćati dopunsko osiguranje ??? :zbunj:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kolega i ja sam imao prije par godina slični slučaj...ja sam tada predao zahtjev za plačanje dopunskog osiguranja (50 kn) dok se nisu stekli uvjeti da imam opet pravo po hrvi...tada sam jednostavno prekinuo s plačanjem i dobio po osnovi hrvi...a i mozes se raspitati u hzzo pa ces imati info iz 1. ruke...sretno!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kolega i ja sam imao prije par godina slični slučaj...ja sam tada predao zahtjev za plačanje dopunskog osiguranja (50 kn) dok se nisu stekli uvjeti da imam opet pravo po hrvi...tada sam jednostavno prekinuo s plačanjem i dobio po osnovi hrvi...a i mozes se raspitati u hzzo pa ces imati info iz 1. ruke...sretno!!

 

Tako je kod privremenih rješenja, tako je bilo i u mom slućaju. Isto ko i kod kolege zkove.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija