Jump to content

Nasljedstvo u drugoj državi?


kleminto

Preporučene objave

Pozdrav,moze samo jedno hitno pitanje?od moje majke stric ima kuću u drugoj državi (on nema ženu,djecu,ni braće) ima samo moju majku i njenu sestru to su mu od pokojnog brata kćeri.Sad mene zanima ako on nije odredio oporukom vlasnika komu ostaje kuća?nije valjda da će je država uzet?moze netko odgovorit jer je vrlo hitno.

hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jeste 100% sigurni u to?nadam se da drzava nece uzet kucu?jos jedno pitanje.one su nasljednice,a dali bi dobio ja kakav dio i moja djeca(navršili su 18god)?ili su samo one dvije nasljednice?jos jedno pitanje dali je nekako moguće da ja budem vlasnik,jer dosta dugo održavam taj objekt i potrošio sam dosta novaca za adaptaciju?to bi morao riješit preko suda?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovani,pravo na nasljedjivanje gasi se protekom odredjenog roka nakon pravomocnosti rjesenja o nasljedjivanju,u vasem slucaju ostavinska nije ni pokrenuta.Vasa majka i njena sestra su zakonske nasljednice,a vi ste nasljednik svoje majke.Mozete zatijevati od nasljednika da vam naknade ulozena sredstva i trud u nekretninu,sto morate dokazati.

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija