Jump to content

Pomoć molim


osjećam_se_izdano

Preporučene objave

http://www.dalmacijanews.com/Crnakronika/View/tabid/71/ID/106929/Vinjani-Donji-Zaustavljena-sa-120-petardi-u-autu.aspx

 

Molim Vas da mi netko pojasni koje kazne ili šta mogu očekivati?

 

A sad da opišem što se dogodilo.

Ja , suprug i treća osoba prelazili smo preko granice u našem autu. Muž je uzeo dvije kutije petardi i treća osoba jednu. Nađene petarde nalazile su se na zadnjem sjedištu auta u vrećici.. Kad je policijski djelatnik ušao u auto i uzeo vrećicu, pronašao petarde rekao nam je da to nismo smjeli prenositi. Odgovorili smo mu da nismo znali i da slobodno petarde vrijedne 75 kn baci u smeće. Nadalje nas je pitao tko će preuzeti krivnju, rekla sam "ja" zbog posla koji rade muž i treća osoba.

 

Nije bilo nikakve namjere preprodaje, šverca...bilo čega, nijedna osoba iz auta nije nikad kažnjavana niti pritvarana radi ičega. Ja nemam ni prekršaj za krivo parkiranje a kamoli šta drugo....

 

Što mogu učiniti, kako se postaviti, osjećam se izdano i silovano kad me se po medijima naziva krijumčarkom i ne znam već čime.

 

Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija