Jump to content

Zastara prekršajnog postupka


anonimno

Preporučene objave

Dobar dan, dana 20.07.2003 godine protiv mene kao člana uprave i protiv firme ( d.O.o.) je pokrenut prekršajni postupak od deviznog inspektorata, te su nas kaznili sa ukupno 8.000 kn. Po prekršajnom nalogu sam podnio prigovore i evo sada me zovu da dođem u Zagreb na glavnu raspravu u tom prekršajnom postupku. S obzirom da je od zahtjeva za pokretanjem prekšajnog postupka prošlo tri godine, zanima me kada nastupa zastara i što mi je najbolje za napraviti jer 8.000 kn je ipak preveliki iznos za platiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da još nisu protekle tri godine od tog dana. Osim toga, poslije tog dana događale su se neke stvari u vezi tog predmeta što prolongira dan od kojeg teće zastara.A, imate odvjetnika, jeeldaa!??

I osim toga, kazna i nije veika, neznam o kojem je prekršaju riječ, ali inspektorat određuje vrtoglavo visoke iznose za neke "obične" knjigovodstvene pogreške, mislim stvarno nenamjerne. :priest:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija