Jump to content

izračun alimentacije


penilu

Preporučene objave

Školsko dijete: škola i slobodna aktivnost su cca 800kn

Vrtićko: vrtić i slobodna aktivnost 850 kn

Najmladji je još kod kuće pa su stalni trošak pelene cca 400kn.

 

Gore navedeno su fiksni troškovi svaki mjesec. Teško mi je procijeniti koliko se još troši na hranu, odjeću, obuću, jer to varira od mjeseca do mjeseca.

Mogućnosti roditelja koji treba plaćati uzdržavanje su natprosječne (14000 kn čista plaća, odnosno 16500 ako su mu djeca porezna olakšica).

Plaća podstanarstvo 3000kn. Mi živimo u bakinom stanu na kojeg polaže pravo i moja sestra, tj. nemamo riješeno stambeno pitanje, a plaćamo (popola) kredit za zemlju gdje smo trebali graditi kuću.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Najmladji je još kod kuće pa su stalni trošak pelene cca 400kn

Ja svojoj bebi kupujem pelene (često u DM-u koji ima kvalitetnu robnu marku, a i Papmers ima serije koje su vrlo ugodne i ne koštaju puno, za noć se zbog praktičnosti koriste skuplje verzije slip pelena "gaćica"), nisam još točno izračunao kumulativni mjesečni iznos, ali uz malo pažnje ne prelazim 250-300 kn mjesečno za dijete od 7 mjeseci pri čemu se ne štedi na učestalosti previjanja, dapače.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija