Jump to content

Žalba na prekoračenje brzine


jocoj100

Preporučene objave

Danas mi je došla kazna u kojoj piše da sam upravljao motociklom brzinom 35 km/h više od dopuštene te mi je dostavljen formular gdje trebam dostaviti podatke o vozaču.

 

E sad jasno je da više ne vrijede one priče gdje mogu staviti da je netko iz Republike Srpske vozio ili nešto sl. pa me zanima koja je procedura sad što se tiče žalbe.

 

Mogu li ja sad napisati žalbu i dostaviti ju zajedno s podacima o vozaču, ili prvo trebam pisati prigovor za pokretanje prekršajnog postupka.

 

I ima li netko primjer te žalbe, u kojoj se navodi npr. da sam student i da nemam primanja te mi je to prvi takav prekršaj te nisam kažnjavan u zadnjih god. dana?

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To je obavijest na koju se može odgovoriti s podacima o vozaču ili platiti na bilo čije ime.

 

Tek kada obavjestite policiju o identitetu osobe, tj. da ste to bili vi, stiže prekršajni nalog na kojeg se može pisati prigovor.

 

Savjetujem vam da malo prelistate naše stare postove i sami svojim riječima napišete prigovor, obično takvi su najefikasniji.

 

Pročitajte naš članak o prigovorima.

 

http://www.legalis.hr/forum/entry.php/11-Prigovor-na-prekr%C5%A1ajni-nalog

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija