Jump to content

molim pomoć


GARNITURA

Preporučene objave

Molila bih pomoć vezano uz ovaj problem:

U radnom sam odnosu prije porodiljnog bila 5 godina, netom prije isteka porodiljnog sam otišla u firmu dogovoriti korištenje godišnjeg i povratak na posao. poslodavac mi tada govori kako se ne mogu vratiti na posao jer mi više ne vjeruje. Razlog je taj što je moj suprug koji je radio također za istog poslodavca 6 mjeseci ranije dao otkaz koji je moj poslodavac jako osobno primio i uvrijedio se. Nakon sat vremena poslodavčeva vrijeđanja mene i mog supruga uspijemo "dogovoriti" da mi daje otkaz i ja odlazim kući. Nakon isteka godišnjeg odlazim u firmu vidjeti što se događa budući da me nitko ne zove. Tada saznajem da me poslodavac ne želi otpustiti kao tehnološki višak i sl., jer bi mi morao isplatiti otpremninu i gubio bi prava na državne poticaje koje koristi, ne želi me ni vratiti na posao budući da smo se žestoko posvađali. Od tada je prošlo 3 dana(ja sam otvorila bolovanje na osnovu dijeteta koje se u međuvremenu razbolilo-ne jako tako da ču to bolovanje zatvoriti za par dana). Poslodavc me želi prisiliti na davanje otkaza koje ja sebi ne mogu priuštiti! I što da sad radim??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija