Jump to content

Blokirani račun,naplata istih dugova nekoliko puta


snorky1403

Preporučene objave

Poštovani! Imao sam dug u Zagrebačka banka u visini od cca 6 tis kuna...

..prije nego li je donesena odluka o zaštičenim računima u blokadama u Fini...naplatili su mi na blokadi računa cca 2 puta po cijelu plaću u iznosu od cca 3100 kn...no dugovanje i sad postoji u visini od cca 4000 kn...i čeka po ovrsi na naplatu...i dug raste...što mi je učiniti...isti problem je bio i u Erste banci...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Glavnica je bila oko 4000 kn..dobio sam blokadu računa 10 mjesec 2010 godine...naplatili su mi dvije pune plaće...sa 1.1.2011...fina je preuzela dugovanja i omogučila mi otvoriti zaštićeni račun...i tada su još naplatili trečinu plače...povukli se i sad ponovno šalju da imam dug u visini oko 4000 kn...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

http://www.huzp.hr/

 

DOSADAŠNJI SAVJETI/

Dobili ste ovrhu na Vaša primanja, a da uopće niste upoznati s pokretanjem ovršnog postupka, požalite se Ministarstvu pravosuda, Javnom pravobranitelju, javnom bilježniku koji je poslao ovršni prijedlog i kopiju pošaljite HUZP-u.

 

prikupi sve uplate ili izvode iz banke iz kojih se vidi da je dug plaćen.

u finu i podnijetu zahtjev za očitovanje (pismeno preporučeno i sa povratnicom ili kopiju pismena ovjere žigim ili potpisom kao potvrdu primitka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija