Jump to content

Sluzbena osoba-nacelnik opcine napao osobu na cesti


micopuma

Preporučene objave

po clanu129 st.2

cl.222.st1. kz-a

 

naime lani u ljeto je jedan Nacelnik opcine napao covjeka na drzavnoj cesti sa hladnim oruzjem-debeli kabel cca metar duzine ,i nanio mu na autu stetu od 4000 kn,a moglo je biti i gore da nisu odvukli pomahitalog nacelnika od prestravljenog jadnika koji je sjedio u autu i od soka nije mogao sebi doc ,jer mu je nacelnik prijetio da ce ga ubiti itd .

nakon policije i svih zavrzlama nisu policajci niti premetacinu napravili da izuzmu "kabel"kao dokaz.

 

mene zanima tj zamolio me taj spomenuti covjek dali postoji neki zakon tj.clan u zakonu da sluzbena osoba koja bi u to vrijeme trebala biti na poslu a ne u svom kaficu na terasi i terorizirala pojedine ljude

molim Vas ako netko zna koji je to clan zakonika po kojem bi trebao odgovarati kao sluzbena osoba u radno vrijeme

molim vas pomognite jer imaju sud uskoro pa da se pripremi jadnik za njega

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

On je službena osoba ali u kaznenom zakonu priznaju ako djelo učini službena osoba u obavljanju službe ili javne ovlasti.Bit u birtiji bi se izuzelo od toga a da je bio u službenim prostorijama opčine duga stvar.To što je bio u birtiji za vrijeme radnog vremena kaznit ćete na sljedećim lokalnim izborim jer će sud raspravljat samo o prijetnji i oštećenju tuđe stvari a ne o razlogu izbivanja iz ureda jer ga za to neće ni teretit DORH po optužnici.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala sivko

ali bio sam misljenja kao i svi drugi da je taj"nacelnik"za vrijeme posla napao na cesti tj.izletio iz svoje birtije na cestu i poceo sa gore navedenim .jer to j ebilo ipak sacekusa i dobro smisljen plan.

a kako i tko ce ga kazniti kad je poceo sa novom godinom dijeliti i kupovati opcinskim novcem glasace -ajme majko koje li drzave za koju smo se borili i ginuli ,a i nas dorh je isto svukud ali tamo di ga triba ga nema,

protiv tog isto imenovanog nacelnika zaprimio nekoliko dobro utemeljenih tuzbi ali svi stanovnici su rekli da ga netko jako dobro stiti u sudstvu a i u politici zupanijskoj i drzavnoj

da jedino nam preostaje da cekamo izbore ili se preseliti van RH jer ionako vise nije sto je nekad bila

 

E DA DALI JA MOGU TRAZITI KOPIJU ISKAZA ZA SEBE DA IMAM ZA DALJE AK SE STO DESAVA

pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija