Jump to content

Kontrolni pregled


joso-legija

Preporučene objave

Pozdrav braniteljima!!

U prof. inv. mirovini sam od 2 mj. 2011g.Na bolvanju sam bio od 2007g. od kad se konstantno liječim od PTSP,bolnička lječenja,dnevna bolnica,od ljekova pijem:apaurin 10mg,fevarin 100mg i vairu 2.5 mg.U 3mj. idem na kontrolni pregled pa me zanima svi koji znaju, da mi odgovore o čemu se radi na tom pregledu.O čemu se tu odlučuje?

 

Zahvaljujem na odgovoru i lijep pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav braniteljima!!

U prof. inv. mirovini sam od 2 mj. 2011g.Na bolvanju sam bio od 2007g. od kad se konstantno liječim od PTSP,bolnička lječenja,dnevna bolnica,od ljekova pijem:apaurin 10mg,fevarin 100mg i vairu 2.5 mg.U 3mj. idem na kontrolni pregled pa me zanima svi koji znaju, da mi odgovore o čemu se radi na tom pregledu.O čemu se tu odlučuje?

 

Zahvaljujem na odgovoru i lijep pozdrav!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Pozdrav joso-legija,osobno mi nije jasno tvoje pitanje s obzirom da si stari forumaš na Legalisu a pitanje ti je kao da si prvi put na ovom forumu.Dragi moj kolega ukratko:

1. na kontrolu ideš kod svog odjelnog liječnika specijaliste psihijatra u bolnici u kojoj si se liječio

2. sigurno je da će te pitati kako se osjećaš,dali je tvoje zdravstveno stanje bolje ili lošije, sanjaš li morne snove ratnog sadržaja ili ne, kako spavaš, odnos s okolinom itd.

3. Sve će to napisati na kontrolnom nalazu a ti ćeš to lijepo pospremiti u svoju liječničku dokumentaciju i čekati drugi kontrolni pregled ako nemaš nikakvih drugih boleština i kontrola ili ležanja u bolnici.

4. Tu se ne odlučuje o ničem, eventualno nakon određenog proteka roka ako ti se stanje psihe toliko pogoršalo da te predbilježi na bolničko liječenje ili dnevne bolnice, ili ako ti to zahtjevaš a on će dati svoje konačno mišljenje.

Nadam se da sam ti uspio barem malo opisati o čemu se tu radi. Pozdrav!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako misliš na kontrolni pregled pred vještacima Hzmo-a,dođeš sa pozivom,doneseš eventualne nove nalaze liječenja,porazgovaraš sa vještakom i to je to.Potvrde ti mirovinu i miran si nadalje.Ja još nisam čuo da su nekome oduzeli mirovinu i ponovo ga proglasili sposobnim za rad,iako takva mogućnost postoji na kontrolnim pregledima,a to se ne radi samo oboljelim od PTSP,moja dva prijatelja su to isto prošla,jedan je umirovljen zbog teškog infarkta,opća nesposobnost,kontrola mu je bila nakon 2 godine,drugi umirovljen nakon 4 operacije na rukama,ne znam točno koji su bili problemi,on je imao kontrolu nakon 1 godine.Oba su civilni invalidi rada.Te kontrole su im standardna procedura,nije to upereno protiv tebe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija