Jump to content

Policija i nemar


maxcro

Preporučene objave

pozz forumaši!

 

Pišem u ime jednog prijatelja,mada sam mogao reći da sam i ja takvo nešto doživio.

Situacija je bila ovakva,po prijatelja je policija došla kući sa 2! vozila oko 23h radi čiste bedastoće,sud je kasnije odredio da nije ništa kriv,nakon ležanja u pritvoru odveli su ga na drugi kraj grada na prekršajni sud i to trojica policajaca službenim neobilježenim autom.

 

Rezime:nepotrebno bacanje novaca

 

Sada o njihovoj nebrizi,prijatelja su priveli u 23h u toj zbunjenosti nije uzeo sa sobom ni dokumente ni novac,nakon suđenja ostavili su ga na drugom kraju grada kao zadnju da ne velim k..vu,rekli su da imaju intervenciju i da neidu u bazu gdje je on blizu kuće!

 

Nakraju morao je moliti u pošti da me nazove da ga odvezem kući.

 

Zar je to način?Zar se tako postupa sa građanima Hrvatske?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma optužili su ga da je prijetio,nazvao je lika koji mu je dužan novac rekao mu par riječi a ovaj ga je prijavio

 

bit je u tome da nemožeš nekog nekamo odvest a onda ga gologuza ostavit na cesti,baš je i u tome stvar policija nije taxi ali neka kultura mora postojat

Priveden je na razgovor što policija ima pravo.Čim je odveden na sud policiji prestaje daljnja nadležnost.Uostalmo zbog prijetnji se osoba ne može privest/odvest na prekršajni sud jer je prijetnja kazneno a ne prekršajno djelo.

Kultura je kultura što nema veze sa prijevozom policije kući.Kultura je i da se nekome ne prijeti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija