Jump to content

Kako da zakonski se suprostavim doticnom policajcu koji me maltretira?


Casperziggy

Preporučene objave

Ovo traje vec duze vrijeme, svaki put kada me vidi na ulici, zaustavlja me, pretresa, prijeti. Imao sam problema sa zakonom prosli uskrs (nasli su mi sitnu kolicinu marihuane). U proteklih 10 dana me je 2 puta pretresao i prijetio mi se da ja moram sa njima suradivati, tj da im moram nekoga predati (drukati), ili ce se oni prema meni tretirati kao i prije (pod time je mislio da ce me privesti u polisijsku stanicu i da ce mi ic idoma u pretres). Rekao mi je "ti si moj broj izbrisao, nismo se tako dogovorili, ja ti svoj broj nedam, nadi moj broj kako god znas i imas 5-6 dana da mi nekoga predas". Naravno, sinoc uskrs, svi prolaze ulicom pored njega (bio je u smjeni), samo je mene zaustavio sa prijateljem i naravno opet pretres.

On smatra da ako je jednom mi nesto nasao da ima pravo svaki put kad me sretne ima pravo maltretirati i prijetiti se. Nisam jedina osoba kojoj to radi.

Zanima me koja su moja prava i kako da stanem na kraj policijskom maltretiranju!

Hvala puno na svakom savjetu i komentaru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija