Jump to content

koja kazna za nelegalni objekat koji se i iznajmljuje


koleginica

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...

Poštovani!

Tko je utvrdio da je nadogradnja nelegalna?

Da li znate je li u međuvremenu podnijet zahtjev za legalizaciju.Tko je utvrdio da su studenti neprijavljeni ,da susjeda ne plaća porez itd.?

Možda je Vaša susjeda umirovljenica koja iznajmljuje dio stambenog prostora da si olakša muke preživljavanja ?

Ja osobno imam jednog susjeda koji samo gleda i procjenjuje sve oko sebe da li susjedi rade i žive u skladu sa zakonom ,a on na moje zaprepaštenje umjesto da je savršen jer čovjek bi to očekivao ,taj tip srušio je susjedu među i međaške znakove što predstavlja KD čl.304 st.3 KZ, u parničnom predmetu poticao je svjedoka na davanje lažnog iskaza čl.303.KZ itd.,itd.

Psihijatri i psiholozi znaju reći da svako vidi kod drugoga ustvari svoje nedostatke i njima kiti drugoga .

Pokušajte misliti pozitivno o susjedi ili susjedu i uopće o ljudima oko sebe .

 

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
... Ja osobno imam jednog susjeda koji samo gleda i procjenjuje sve oko sebe da li susjedi rade i žive u skladu sa zakonom ,a on na moje zaprepaštenje umjesto da je savršen jer čovjek bi to očekivao ,taj tip srušio je susjedu među i međaške znakove... poticao je svjedoka na davanje lažnog iskaza.. itd.,itd. Psihijatri i psiholozi znaju reći da svako vidi kod drugoga ustvari svoje nedostatke i njima kiti drugoga . Pokušajte misliti pozitivno o susjedi ili susjedu i uopće o ljudima oko sebe . Pozdrav!
:palac:
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija