Jump to content

POMOĆ - oduzimanje djeteta samohranoj majci


anonimno

Preporučene objave

Naime dječak je u školi udario djevojčicu (šamar) poradi nanesenih uvreda od strene djevojčice upućenih na račun dječakova preminulog oca. Poslije su roditelji djevojčice pozvali policiju gdje je dječaku rečeno da je načinio krivično dijelo jer je djevojčica mogla pasti i ozljedit se. Budući da dječak i majka žive u socijalnom stanu (majka je bolesna i ne radi) na socijalnoj skrbi sad se prijeti majci da će djete bit oduzeto a ona bit poslana u "instituciju". Dječaka ništa ne pitaju već se prema njemu odnose kao prema odraslome čovjeku te ga policija privodi a socijalni djelatnici prijete da će djete u dom. Kome se obratiti kako bi se čuo i dječakov glas - kako ne bi ostao bez majke? Tko može zatražiti skrbništvo nad djetetom ukoliko u ljepoj nam našoj ovo ode još dalje.... Molimo ako tko ima sličnog iskustva da nas uputi. Hvala !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iako sam uzasno protiv nasilja.... mozete li mi reci tko je to odveo djecaka na policiji bez roditelja i tko je to djecaku rekao da je pocinio kazneno djelo da mu ja tamo dodjem i opalim samarcinu????

 

Jesu li ti ljudi normalni?? Pa to su djeca!! A ona pamte takve stresove vise nego mi mislimo.

 

I kud taj svijet ide? Kad sam ja bila klinka i kad smo se potukli ili posvadjali u skoli, doma bi jos od svoje mame dobila litaniju da je to neprimjerno ponasanje, a ne da me jos vodi u policiju i da tamo rjesavaju djecje prepirke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija