Jump to content

privatna tužba!! :d


daky69

Preporučene objave

Bio sam u frizerskom salonu i frizerka me šišajuci iznakazila toliko da mi je glavu obrijala. Cijelo vrijeme se smijala i rekla kako sam nakaradan i da me je iznakazila, ja sam uzeo skare i njoj odrezao cca7cm kose. Trazila me 2500 kn za ekstenzije i ja naravno nisam dao. To je vidila njena maloljetna kcer(12) godina, i sada je rekla da ce me tuziti. Dali moze biti ta kcer svjedok i sto cu na sudu ako dode do toga reci, da priznam ili ne? Jer ona nema kamera, nije mi dala racun nikada, pa ni sada i nije nitko vidio to osim njene kceri... A okolo prica da cu joj morati isplatiti 120000 tisuca kuna.. Please help!!

uređeno: od Mrljavac
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možeš reći jedino ono što se dogodilo, ali sumnjam da će biti išta od te tužbe.

 

Niti je frizerka (kao što se može zaključiti po tvom pisanju) postupila profesionalno, niti si se ti smio igrati frizera sa njenom kosom.

 

Može se zaključiti i da se međusobno poznajete te da nisi sve napisao.

 

Na sudu (ukoliko uopće dođe do suda, a u to ne vjerujem) će biti tvoja riječ protiv njene, a svakako bih ti preporučio odvjetnika ukoliko dobiješ poziv.

Možeš misliti, zbog 7 cm kose 2500 - 120 000 kuna. :tikvan:

 

Vjerojatno je to ovako izgledalo:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani!

 

Vi možete također ustati tužbom ili protutužbom ako se ona usudi ustati protiv Vas .

Vi ju možete prijaviti poreznoj upravi za neizdavanje računa.

Najbolje bi bilo da se oboje primirite jer od sporova nema ništa.Poručite joj da se pridržava zakona i izdaje račune .

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija