Jump to content

Ovrha HT


mirella_505

Preporučene objave

Pozdrav!

 

Znam da je milijun ovakvih tema ali pokušala sam naći ono što mene zanima no nisam uspjela!

 

Ovako, prije koji mjesec mi je došla opomena pred ovrhu iz odvjetničkog ureda zbog dugovanja HT-u od 791,kn. Ja sam taj dug skroz zaboravila, dapače uopće se ne sjećam da sam ikada imala preplatu sa HT-om. Moja krivica je u tome što sa ja tu opomenu stavila u ladicu i skroz je zaboravila.

 

No, prije desetak dana na moja vrata zvoni sudska službenica sa rješenjem sa suda o javnoj dražbi koja će se održati u mojoj kući slijedeći mjesec. Na popisu tog rješenja su kućanski aparati iz kuće (dakle očito mi je netko bio u popisivanju stvari). No taj popis je iz 2005.godine, ja sam tada imala 18 godina i kuća je naravno od mojih roditelja.

I naravno tih aparata više nema. Na rješnju sa suda ne piše za koliki me iznos terete.

 

Moje pitanje je dali se ja ikome mogu žaliti na već donesenu presudu?

Šta u slučaju da netko zaista dođe na javnu dražbu a ti aparati već od davno ne postoje?

 

Hvala puno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija