Jump to content

POMOĆ- Spis predmeta


nickname

Preporučene objave

Poštovani, otac mi je pravnim putem zahtjevao isplatu od bivšeg poslodavca neisplačene zaostatke za vrijeme svog rada, te je preko odvjetnika taj predmet bio na sudu godinu dana. Ovih dana , nakon završena 3 ročišta i svih žalbi poslodavca (2 puta na općinskom, te zadnja žalba na županijskom), sud je donio presudu da poslodavac ocu isplati novčani iznos u roku 8 dana, a ukoliko to ne naprave (rok je prošao proije 5 dana) da se ide u ovrhu. U međuvremenu, jučer nastupa odvjetnica koja je zastupala oca i još 20-ak radnika, te ih sve pozvala i rekla da poslodavac nudi isplatu 30% novčanog iznosa te da pristanu. Kako nitko nije pristao,otac je danas oitišao ponovno do odvjetnice te je ona bezobrazno- ako nećete 30%, daju vam 50% , te bahato odgovorila još nekoliko pitanja i otišla. E sada, zanima me dali i po kojem članu, i kako , zahtjevat preslike kompletnog spisa od sadašnjeg odvjetnika jer mi se čini da je ista odvjetnica sklopila ugovor sa suprotnom stranom o novčanoj nagradi ukoliko otac potpiše da pristaje na manji iznos. Zanima me što da sada radi otac u ovom predmetu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija