Jump to content

Sudsko vještačenje


Novak 5

Preporučene objave

Pri skretanju sa ceste sa prvenstvom prolaza na lijevu stranu udario me auto u moja(vozačeva vrata). Vozač je bio 1.63 alkohola, sa pozicionim svjetlima 5 ujutro 4 mj ulična rasvjeta, naravno i prošao je na znak stop bez stajanja. Vozač kada je ispao iz auta tražio je da potpiše da je kriv, ali sam zvao policiju iz jedinog razloga da nekoga ne ubije u takvom stanju. KAKVA GREŠKA. Policajac vidno uznemiren što se morao probuditi (vidljivo) i u 5h po kiši dolaziti, odlučio je da sam i ja kriv jer sam malo sjekao zamišljenu liniju, počeo galamiti i još više uznemiren kad sam mu rekao da uzme i radi posao za koji je došao i za koji je plaćen(još veća moja greška). Sad smo svi dali iskaze i on i dalje tvrdi moju krivicu iako je napravio par propusta pri uviđaju. Sad sam ja tražio sudsko vještačenje pa me zanima :

-jel mi to bilo pametno jer ipak je protiv policijske riječi

-to je bilo prije 18mjeseci i da li još uvjek postoji šansa za zastarom (zbog novog zakona)

HVALA UNAPRIJED NA ODGOVORU :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija