Jump to content

Hitno molim pomoć


avis

Preporučene objave

oštovani,Otac mi je umro 8.11.2007 godine i nakon njega je ostalo dosta dugova za platiti što smo i učinili.Prošli tjedan nam je stiglo rješenje od suda u kojem je navedeno da se protiv nas kao nasljednika nastavlja ovršni postupak a mi nismo ni znali da se vodio.U rješenju nije bilo navedeno ni kome smo dužne, niti koliki je dug niti zašto se uopće vodi postupak.Uvidom u spise kod tog suda saznali smo da je otac bio dužan banci 4000 kn i da su mu početkom 2007 godine počeli skidati sa plaće dio iznosa zbog ovrhe o čemu ja i ostali nasljednici nismo ništa znali.U rješenju o nasljeđivanju pod pokretninama je bio naveden taj tekući račun zbog kojeg se sve ovo dešava ali nije bio navedeno da se nad njim vrši ovrha niti nas je banka zvala i obavijestila o ikakvom dugovanju.Kako je nakon njega ostalo dosta dugova koje smo uredno podmirili a sve ove godine nismo primili niti jedan poziv/opomenu/dopis( u međuvremenu su kamate na glavnicu rasle) molim vas da mi kažete da li su nam povrijeđena ikakva prava.Da li je banka učinila propust time što nas nije obavijstila o dugu?Ako i budemo trebali platiti da li moramo i sve te kamate budući da nismo znali?Molim vas za savjet što da radimo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija