Jump to content

Povrat


Butro

Preporučene objave

Ne znam dali ovo pripada u ovu temu ali molim savjet. Prije nekoliko godina imao sam spor koji je moj odvjetnik izgubio svojim nemarom te mi je ovrha nad kućom postala puno važeća. Prijedlog ovrhe dostavljen sudu i u roku od par dana u gruntovnom izvatku upisana je ovrha, nakon izvjesnog vremena morao sam u sud radi utvrđivanja vrijednosti nekretnine a potom je određena prodaja.Da ne bi imao više problema dug sam platio i dobio sudsko rješenje 14. svibnja 2013.god.da se ukida zabilježba s nekretnine.Dakle prošlo je više više od tri mjeseca a zabilježba još nije skinuta. Na moj zahtjev poslan u srpnju da se zabilježba skine evo odgovora suda -" U svezi požurnice dostavljene ovom sudu dana 25. srpnja 2013. godine, obavještavam Vas da će zemljišnoknjižni odjel ovog suda izvršiti provedbu rješenje o ovrsi broj Ovr-1645/10-16 od 1. srpnja 2013. godine u razumnom roku." Koliko znam razumni rok je pet godina pa molim savjet kome da prijavim ovakvu neažurnost suda jer rješenje treba s drugog kata donijeti u prizemlje. Kada su stavljali zabilježbu nije spominjan razumni rok nego je to rješeno u jednom tjednu a sada im treba više godina ta to skinu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija