Jump to content

Molim pomoc


mami29

Preporučene objave

Ovako prvo pozdrav veliki,napisat cu vam ukratko o mojem problemu,nemojte zamjerit na greskama jer hrvatski nije mi materini jezik.Rastala sam se 2010 sud je meni djete dao a bivsem muzu je odredjeno alimentacija od 1000 kuna.Nakon toga je placao par mjeseci i prestao je u sjecnju 2011.Od tada ja ne dobivam nista,u medjuvremenu 2012 meni se desilo nasilje prema meni.I tu se bivis muz aktivirao i otisao na centar da zatazi skrbnistvo.Ja i kcer smo prvi put isle u prvom mjesecu 2013 na centar obavit razgovor i centar je njemu reko da ne postoj prepreka zasto bi mi on uzeo malu,ali on nije bio zadovoljan time i otisao na sud,i opet ja i kcer u centar u 6 mjesecu.Nakon toga je centar sudu poslao dopis da sam ja sposobna,da je djete sretno i veselo i ad ce ostat kod mene.On kad je ovo procitao,opet se zalio.Sada se ja pitam pa kolko cemo puta ja i moja kcer otic na centar,i koliko se ceka ta presuda jer ja polagano gubim zivaca u vezi toga a i zao mi je mog djeteta.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako imaš pravomoćnu presudu o obvezi plaćanja uzdržavanja za djete

zasto ovrhom ne tražiš isplatu dugovanja uvečano za kamate.

neka on dokazuje za koje mjesece je platio alimentaciju.

ili u Općinsko državno odvjetništvo i prijaviti da ne vrši svoju dužnost određenu sudskom odlukom (plaća alimentaciju).

otac djeteta možeuvjek podnijeti zahtjev za promjenu skrbništva.

to je postupak koji moraš trpiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija