Jump to content

majka traži veću alimentaciju a ocu su primanja smanjena, rješenje?


njurka

Preporučene objave

poštovani,bivša supruga mojega sadašnjeg supruga živi u sloveniji s njegovom malodobnom (njihovom) kćerkom. sud je prilikom njihove rastave odredio alimentaciju od 200 eura koju on uredno plaća. no, tada je imao plaću 1500 eura i nije imao novu obitelj. ja nisam tražila da on zahtjeva smanjenje alimentacije iako jedva sklapamo kraj s krajem, s obzirom da imamo 2 djece, zajedničke, a on sada plaću jedva 700 eura. no, sad njegova bivša žena putem slovenskog Centra za socijalnu skrb zahtjeva veću alimentaciju pod naslovom usklađivanja s troškovima života u sloveniji. veću mjesečnu za dodatnih 50 eura i ukupne zaostatke od oko 600 eura. napominjem da supruga svo to vrijeme nitko nije kontaktirao službeno. što mu je činiti? mi te novce nemamo, hvala puno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

poštovani,bivša supruga mojega sadašnjeg supruga živi u sloveniji s njegovom malodobnom (njihovom) kćerkom. sud je prilikom njihove rastave odredio alimentaciju od 200 eura koju on uredno plaća. no, tada je imao plaću 1500 eura i nije imao novu obitelj. ja nisam tražila da on zahtjeva smanjenje alimentacije iako jedva sklapamo kraj s krajem, s obzirom da imamo 2 djece, zajedničke, a on sada plaću jedva 700 eura. no, sad njegova bivša žena putem slovenskog Centra za socijalnu skrb zahtjeva veću alimentaciju pod naslovom usklađivanja s troškovima života u sloveniji. veću mjesečnu za dodatnih 50 eura i ukupne zaostatke od oko 600 eura. napominjem da supruga svo to vrijeme nitko nije kontaktirao službeno. što mu je činiti? mi te novce nemamo, hvala puno.

 

Navesti sve ove činjenice koje su se promijenile na strani vašeg supruga, a kojih nije bilo u vrijeme odlučivanja o visini iznosa uzdržavanja, a tiču se financijske sfere, te priložiti dokaze o tome i izraziti protivljenje ovom zahtjevu za povišenjem.

 

Inače, suprug vam je trebao tražiti smanjenje. Na temelju ovog što ste napisali, dobio bi ga bez problema.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Navesti sve ove činjenice koje su se promijenile na strani vašeg supruga, a kojih nije bilo u vrijeme odlučivanja o visini iznosa uzdržavanja, a tiču se financijske sfere, te priložiti dokaze o tome i izraziti protivljenje ovom zahtjevu za povišenjem. Inače, suprug vam je trebao tražiti smanjenje. Na temelju ovog što ste napisali, dobio bi ga bez problema.
hvala na savjetima, poslali smo pismeni dopis centru za socijalnu skrb u ljubljani i sve objasnili... inače, nisam od supruga zahtjevala da traži smanjenje, pomažem mu da plati kad nema, jer kći tako rijetko vidi. stalno mislim, kako bi meni bilo na njegovome mjestu... ali, ta žena... pismeno mu je poručila da tko mu je kriv što ima drugu djecu, mogao je misliti kad ih je radio da nema novca.... užassss... i to jedna majka može izgovoriti... no.... Hvala još jednom. Nadamo se najboljem.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija