Jump to content

Ovrha od Vipneta


Tarik Gvožđar

Preporučene objave

Poštovani,

 

MOlim Vas za pomoć,prije mj dana sam dobio na adresu prijedlog ovrhe od vipneta u vezi neplaćenih računa za pretplatnički broj,u rješenju je pisalo kako sam dužan u roku od 8 dana uplatiti 1355,77 ,dakle ukupan dug,kako nebi došlo do ovrhe i dodatnih troškova (troškovi ovrhe,odvjetnika...)

Jučer mi je s računa nestalo 2500 kn koje si je Vip "greškom" uzeo jer nisu primili potvrdu o uplati,oni su me uputili na njihovog odvjetnika koji mi tvrdi da mi može biti vraćen jedino iznos glavnice ,a ostalih 1000 kn mi neće vratiti jer su to troškovi ovrhe koja je učinjena.

Dakle,iako sam platio na vrijeme,oni su napravli ovrhu o mom trošku,što da radim?

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

plači kad nisi pisao prigovor protiv rješenja za ovrhu.

Vip nemožesa ničijeg računa uzeti novac. to uradi fina. od fine traži pismeno obrazloženje.

postoji li način da mi se vrati ukupna svota koju su mi uzeli? iz tog odvjetničkog ureda tvrdi da ne,jer tih 1000 kn su troškovi javnog bilježnika i odvjetnika,ali šta ja imam s time kada sam to uplatio u roku od 8 dana?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija