Jump to content

Parkiranje - kazna komunalnog redara


Cules8

Preporučene objave

Pozz

 

evo dobio sam kaznu, kao i svi susjedi koji su bili parkirani toga dana u toj ulici. Radi se o ulici Zinke Kunc. Koliko se ja sjećam bio sam parkiran na mjestu gdje je parkirana i ova zelena Opel Corsa, te sam dobio kaznu čime je prekršen članak ČI.12.s.4. ZSPC (NN 67/08, 74/11 i 80/13) te je kazna u iznosu od 500kn (250kn ako platim odmah). Inače se ljudi tu parkiraju već 20-25 godina i nikada do sada nije bilo nikakvih problema. Inače se ne parkiram ovdje, ali pošto na ostalim parkiralištima u krugu od 200-250 m od zgrade nije bilo mjesta odlučio sam se parkirati na ovo mjesto, imam godišnju iskaznicu za parking u 3. zoni i kad god mogu se parkiram na mjesta koja su označena kao parking mjesta. Auto je uslikan od strane komunalnog redara ( slika ), ali je uslikan samo stražnji kraj, tj registracija, te se ne vidi gdje je bio parkiran. Pošto se na slici ne vidi gdje je auto bio parkiran, da li imam pravo na kakvu žalbu, te da li postoji šansa da žalba prođe ili je bolje podmiriti 50% kazne odmah i zaboraviti na sve to? Trenutno mi je puno i tih 250kn jer sam student te sam upravo platio upisninu na fax. tj. da li mogu proći samo sa "opomenom" ili nečim sličnim?

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija