Jump to content

Problem oko isplate suvlasničkog udjela


DivaAntares

Preporučene objave

Poštovani,

moj problem je sljedeci. Stan je bio po pola bračna tecevina bake i djeda, djed je prvi umro i kako je bio bez oporuke njegov dio se dijelo na tri dijela, bakin, moj(po pokojnom ocu) i tetin. Dakle kad se izracuna ukupno to je 1/6 stana. Baka je preminula prije 5 godina i ostavila svoj dio teti, tako da je ona sada vlasnik 5/6 stana. Kako sam ju pitala da to rješimo i na koji nacin bi se dogovorili, ona sada meni spominje nebulozne cifre i stvari koje uopce nisu istinite i sve su rekla kazala s njene strane o financiranju mene, te mi ne zeli isplatiti apsolutno nista, nego zahtjeva da joj prepisem tu 1/6 stana bez ikakve isplate. Kako ja mogu sada na sto bezbolniji i jeftiniji nacin ishoditi to da me isplati u pravoj vrijednosti koju mi treba dati? Kakva je procedura kada vecinski vlasnik stvara probleme oko isplate, mogu li ja nju uopce natjerati da me isplati i kako? Htjela bih da to prode što mirnije i bez sudova ako je moguce.

Hvala vam na što skorije odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija