Jump to content

Prometna nezgoda procijena štete


DADOvrana

Preporučene objave

vjerovatno ovakvih tema ima mnogo ali......sory....zanima me dali je isplativije uzesti novac od osiguranja pa sam naći limara da popravi auto ili odvesti auto kod njihovog limara......naime nije neka šteta na automobilu jer imam kuku pa se auto najprije zabio u kuku onda branik,ulupljena zadnja vrata i vezni lim malo nije neko auto u pitanju ford 1999 god.ali meni u potpunosti služi.....naime bio sam na procijeni štete ali niša nismo dogovorili jer drugi sudionik prometne nije uspio doći da slikamo aute pa smo odgodili za par dana a u među vremenu sam u osiguravajućoj kući koja mi bih mi trebala popraviti automobil ili isplatiti novac naišao na"komplikacije"od strane procijenitelja kao da to nije neka šteta,da se vidi da je moje auto već prije bilo udareno....idt...naveo sam da mi je nakon prometne otišao i nosač motora na što mi je procijenitelj rekao da ne vijeruje da je to od udarca da to nije bio neki udarac nego više naslon....a automobil koji me je udario je težak oko 1700 kg(hyundai ix35)ne znam dali oni stavljaju zamjenske dijelove ili orginal( imam li pravo tražiti orginal)???dali je isplativije tražiti novac ili da oni poprave auto....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija