Jump to content

Nasljedno pravo


mala_vidra

Preporučene objave

Imam jedan prilično zamršen slučaj pa hitno trebam pomoć.

Moji roditelji, brat i ja živimo u kući od bake i djeda, a oni žive u Njemačkoj. Roditelji su 25 godina u braku, a tata od malih nogu živi u toj kući. Svi računi se vode na djeda koje uredno plaćaju moji roditelji. Sve popravke i sve što je potrebno za održavanje velike tro katnice i okućnice sve su moji roditelji plaćali. Nikada nisu tražili od djeda i bake da im vrate te novce. Sve dok ove godine nisu djed i baka odlučili kako bi nas izbacili doslovce na cestu jer moj tata znaci od njih nije dobio ni komadić zemlje jer oni mu ne žele prepisat. Sada oni razmišljaju kako bi kuću prodali ili sve podijelili između tatine sestre i brata znaci njih je troje djece, dvoje bi bilo uključeno osim moga tate. S time naravno da teta i stric nisu ništa ulagali u kuću, a i svako živi negdje drugdje. Pa sad mene zanima dali postoji kakav zakon da oni ne mogu nas samo tako izbacit van iz kuće i dali moji roditelji ili samo tata ima ipak nekakva prava nakon tolikih godina provedenih i uloženih novaca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija