Jump to content

Prekršajni nalog nepropisno uručen?


orao2

Preporučene objave

Nakon poreznog nadzora, zaprimio sam prekršajni nalog zajedno sa nekim drugim rješenjima, dana 17.12. Međutim na prekršajnom nalogu piše da je on napisan dana 24.12. (odnosno 7 dana kasnije, nego što mi je uručen).

Dali se mogu sada žaliti da je nalog nevažeći, budući mi je uručen prije nego što je napisan, što je nepropisno?

 

17.12. mi je inspektor uručio jedno drugo rješenje(koje je trebalo biti uručeno tog datuma), pa mislim da mi je zabunom usput uručio i ovaj prekršajni nalog, koji mi je trebao tek kasnije uručiti.

 

Dali je sada taj prekšajni nalog važeći, s obzirom da mi je nepropisno uručen (vjerujem da nemože biti uručen prije nego što je napisan-izdan)??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Što piše u PN-u u opisu prekršaja?Dana 17.12....kontrolom je utvrđeno da .......?Ako piše tako datum izdavanja ke pisana greška koja se može ispravit.

 

...07.12... kontrolom je utvrđeno da...


16.12 je izdato rješenje kojim se odbija moj prigovor na zapisnik.

17.12. je izdata naredba o zatvaranju moje lokacije

24.12. je izdat prekršajni nalog

 

Međutim sva tri dokumenta su mi uručena dana 17.12., dali mi je u tom slučaju prekršajni nalog nepropisno uručen?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija