Jump to content

nemar najmodavca poslovnog prostora


fil

Preporučene objave

postovani,

imam obrt i svoju djelatnost obavljam sezonski u prostorijama hotela.

prije tri godine smo preuzeli prostor i renovirali (bojanje, ciscenje,popravci) jer je prostor bio zapusten. hotel radi cca 6-7 mjeseci godisnje,a zimi nam iskljuce toplu vodu i grijanje. u sklopu prostora se nalazi jakuzzi i saune koje su radile prvu sezonu s poteskocama i stalnim popravcima,a zadnje dvije uopce se nije moglo koristiti navedeno. nazalost, kad bi nastao problem sto je redovito (prokisnjava, stakori, ne rade spomenute prostorije, zuta voda, nestanak interneta...) otisao bih osobno do glavnog direktora jer je vlasnik jedno poduzece, tako da nemam pisani dokaz osim slika i klijente koje sam izgubio zbog njihovog nemara.

u 4. mjesecu sam trebao potpisat produzenje ugovora,ali kada zovem da bih dosao nemaju vremena i navodno jos nisi napisali novi ugovor svejedno racune uredno salju koje sam prestao placati zanjih 6 mjeseci jer su smanjili najam za smijesnih 500 kuna od 3500 kuna.

sto mogu napravit, imaju li pravo potrazivat neplaceni najam?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija