Jump to content

blokada računa


zarimir

Preporučene objave

opet trebam pomoć,ako netko zna što i kako molim vas recite!

 

Blokirali su mi račun,zbog duga od 1100 kn i biti će u blokadi dok ne podmirim račun.

Stanje na računu je -2000 kn, a rekli su mi u Fini dok sam u minusu da ovrha ne može biti sprovedena...mene zanima kome da ja uplatim 1100 kn da riješim dug i da mi se odlblokira račun...da li da uplatim sredstva na račun kako su mi rekli u Fini ili direktno onome na koga se dug odnosi. Naime ako uplatim sredstva na svoj račun i dalje ću biti u minusu 900 kn a račun dok je u blokadi ovrha ne može biti izvršena...nije mi baš jasno,pa ako netko zna kako da postupim,molim vas odgovor

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani!

Otiđite u FINU i ispitajte radi čega Vam je račun blokiran .Postoji mogućnost da je račun blokiran radi ovrhe na temelju ovršne ili vjerodostojne isprave .Vidjeti ćete kome koliko dugujete . Podmirite ovrhovoditelju dug i račun će Vam biti deblokiran.

U Fini će Vam sve objasniti.Kada uplatite dug original uplatnice zadržite za sebe fotokopirajte pa s originalom otiđite do ovrhovoditelja ,koji bi trebao obavijestiti finu da je dug podmiren i,tada fina deblokira račun .

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija