Jump to content

razvod braka


mesko

Preporučene objave

našao sam se pred razvodom i sada neznam kako dalje? imamo dijete 4g,ja bi se htio dogovoriti,ona ne želi ništa osim da ja ostanem s njima ali ja to ne želim jer sam ja kriv što je do toga došlo i ne mogu ostati s njima. imamo stan koji je na kredit,ja sma nosioc kredita i meni skidaju s plaće a stan je pola na meni pola na njoj.

ako idem s tužbom za razvod preko odvjetnika koliko će me to koštati jer financijski baš nisam nešto?

može li mi tko pomoći šta napraviti,jer ne bi htio otići iz stana jer i ja imam dio u njemu,a nemogu niti ostati i patiti i sebe i njih?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja njih ne želim izbaciti,to mi nije ni na kraj pameti,ali je problem što se ona ne želi ništa dogovoriti.ja sa reka da ću svoju polovicu prepisati na dijete i da odem ali opet sam ja taj koji mora plačat kredit jer banka neće pitati ništa i nikog a ona ne želi ništa osim ostati u stanu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kredit kojim je kupljen stan je bračna stečevina i djeli se.

dužna je uplaćivatu 1/2 rate za kredit ili vračati uplaćeno.

podnijeti tužbu za utvrđivanje i podjelu bračne stečevine.

 

alimentaciju nemoj mješati sa kreditom. nju si dužan plaćati bez obzira dali dobiješpovrat 1/2 iznosa uplaćenog za otplatu kredita.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

našao sam se pred razvodom i sada neznam kako dalje? imamo dijete 4g,ja bi se htio dogovoriti,ona ne želi ništa osim da ja ostanem s njima ali ja to ne želim jer sam ja kriv što je do toga došlo i ne mogu ostati s njima. imamo stan koji je na kredit,ja sma nosioc kredita i meni skidaju s plaće a stan je pola na meni pola na njoj.

ako idem s tužbom za razvod preko odvjetnika koliko će me to koštati jer financijski baš nisam nešto?

može li mi tko pomoći šta napraviti,jer ne bi htio otići iz stana jer i ja imam dio u njemu,a nemogu niti ostati i patiti i sebe i njih?

 

napisao si da ne želiš ostati s njima, al da ne želiš iz stana pa me me um naveo da to pomislim..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija