Jump to content

Karantena u remetincu


toncheko

Preporučene objave

Teško. Da ste supruga, druga stvar. Teoretski postoji mogućnost, ali će do tada dijagnostika biti gotova. U svakom slučaju nazovite ovaj broj, tražite da vas spoje sa dijagnostikom, i tražite odjel za matičnu evidenciju, pa se raspitajte malo o proceduri utvrđivanja zaručništva i uvjeta posjeta. 01 / 6550-888

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sad sam skužio da nije još na dijagnostici. Ovjerite jod javnog bilježnika što prije da ste zaručeni. Zaručnik neka ovjerenje ponese sa sobom na dijagnotiku, i upiše vas u karton za posjete kao zaručnicu. U svakom slučaju nazovite ovaj broj gore, za detaljnije informacije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sad sam skužio da nije još na dijagnostici. Ovjerite jod javnog bilježnika što prije da ste zaručeni. Zaručnik neka ovjerenje ponese sa sobom na dijagnotiku, i upiše vas u karton za posjete kao zaručnicu. U svakom slučaju nazovite ovaj broj gore, za detaljnije informacije.

mjooooj zvala sam al mi nisu nis konkretno rekli, tj.zenska je bila nadurena do bola :glavomozid:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
Hrvatska administracija... Problem je što zaručništvo samo po sebi ništa ne znači i nigdje vam to neće uzeti zdravo za gotovo. Napravite ovako kako sam napisao. Potvrda će mu biti na pologu, te će ju u suradnji sa djelatnicima tretmana predati upravi.

 

hmmm...saznali smo na tezi nacin, nismo stigli napravit izjavu za posjete jer je bio na istrazi, a i nisu mu odobrili ni telefonske pozive meni..sad nemam pojima u cemu i kome je problem al nie im neka fora...ugl kataaaaaaaastrofa O.o al nadam se da bude bolje =)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

anje..suprug mi je tamo vec nekih 3 tjedna i zanima meposto je dosad zvao 2 puta ponedjeljkom..a od zadnjeg poziva je proslo 10 ak dana..dali javljaju ukoliko dode do nekih promjena i dali ke moguce tako tano ga premjestiti..inace ke u remetincu na 5 odjelu..hvala unaprijed..nadam se da shvacate pitanje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru..i zvao je i rekao da je premjesten.. Citala sam da karantena od 4-6 tjedana a njega su premjestili nakon 3 tjedna..pa zato vjerovatno bije bio u mogucnosti zvati..barem se nadam da je tako..i ako znate kada su pozivi iz pozege tj.kojim danima jer on je tek dosao i nisu mu rekli sve..pa da otprilike znam:))

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
Sad sam skužio da nije još na dijagnostici. Ovjerite jod javnog bilježnika što prije da ste zaručeni. Zaručnik neka ovjerenje ponese sa sobom na dijagnotiku, i upiše vas u karton za posjete kao zaručnicu. U svakom slučaju nazovite ovaj broj gore, za detaljnije informacije.

 

iz osobnog iskustva mogu reći da si s tom ovjerom od javnog bilježnika možete (oprostite na izrazu) guzicu pobrisati unutra. Treba vam dokaz da ste živjeli zajedno i to je to, znači potvrda o prebivalištu/boravištu (da je on prijavljen kod vas ili vi kod njega)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija