Jump to content

Pokušaj neosnovane ovrhe


Luuna

Preporučene objave

Pozdrav.

 

Prije cca. 6 mjeseci zatražila sam od tvrtke B-net promjenu paketa usluga. Kada su mi poslali novi ugovor, vidjela sam da me isti obvezuje na 24 mjeseca pretplatničkog odnosa i stoga ga nisam potpisala. Dakle, B-net NEMA ugovor potpisan od moje strane.

 

Bez obzira na to, promijenili su mi paket usluga, ali su mi zbog neplaćanja računa poslali ovrhu na iznos koji dugujem, i koji uopće ne osporavam. Međutim, ovrhu su uvećali za iznos naknade zbog prijevremenog raskidanja pretplatničkog odnosa. Jedini ugovor koji B-net ima (potpisan s moje strane), datira još od 2007. godine i tu je ugovorna obaveza istekla. Imam li osnovu za tužbu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Poštovana!

Prije podnošenja tužbe pošaljite B-netu dopis sa zamolbom da Vam vrate ono što su Vam nezakonito uzeli ovrhom kako ne bi bili prisiljeni pokrenuti PP .

Vodite raćuna da parnica i odvjetnici koštaju te sami procijenite jer ishod postupka je neizvjestan .

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija