Jump to content

Zlostavljanje putem telefona


anonimno

Preporučene objave

Postovane/i,

 

molim vas za savjet.

Prije 2,5 godine prekinula sam vezi sa djevojkom od tada, maltretiranja putem telefona, mobitela i osobno ne prestaju.

Ona konstantno zove na mobitel, mene,moje roditelje pa cak i na moje radno mjesto. Prati me (jer zna svaki moj korak), naziva po cijele noci, docekuje me ispred stana, automobila, radnog mjesta.

Kada se javim na telefon i pitam sto zeli i zasto zove, ona odgovor na to pitanje ne zna, salje nebulozne poruke, prijeti se da ce me outati na radnom mjestu...

Molim vas da mi date savjet kome da se obratim za pomoc, jer ovako je stvarno vise nesnosno zivjeti.

 

 

Srdacan pozdrav i unaprijed HVALA,

t.

 

p.s. koristi nekoliko desetaka brojeva mobitela i naravno, zove i sa skrivenih brojeva.

Moj broj telefona nema smisla mjenjati jer ce doci do njega.

 

mailto: atidorfa@net.hr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prijavi je policiji i oni ce obaviti s njom obavijesni razgovor,dakle izvidjet situaciju,ukoliko i dalje bude pizdila,pokreni sudski postupak i dobit ce zabranu prilaza na određen broj metara i nece te smjet zvat.takve ####rije obično rade tipovi, znam jednog koji je tako dobio istu kaznu.nemoj bit blesava nego reagiraj... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija