Jump to content

Tvornička greške nove Opel Astre


anonimno

Preporučene objave

Kupio sam novu opel astru u 6 mjesecu prosle godine (2005). Nakon mjesec dana primjetilo sam gresku na autu te sam obavijestilo servis o gresci. Najprije su me uvjeravali da to nije nista, da je sve ok, medjutim na moje zahtjevanje detaljnog pregleda, ustanovljeno je da je greska tvornicka (softwerska). Izvjestili su me da ce se auto popraviti u kratkom roku te me se moli za razumjevanje . Trebalo im je godinu dana da ga poprave te je pocetkom kolovoza (2006) novi softwer napokon instaliran. Necu ni napominjati da je auto u tih godinu da na bio barem 7-8 puta na servisu i inim pregledima zbog ostalih problema (ovjes, prozori, volan). Auto ima i dalje iste simptome kao i prije te nista nije rjeseno.

Sad me zanima da li su mi duzni dati novo vozilo ili nekakvu naknadu sto vozilo nije ispravno te ako ih tuzim imam li izgleda da dobijem spor na sudu?

Unaprijed hvala na odgovorima!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ljudi, hajde barem vas ovdje ima strucnih!

Pa pomozite covjeku, neka barem uz vasu pomoc napise neko pismo namjere ili tuzbu da ga ozbiljno shvate!

 

Dajte savjete, primjere, bilo sta!

Cula sam da bas nije pametno citirati zakone jer se njihovi odvjetnici vjesto znaju izvuci na te citate, kao u stilu i nije bas onako kako je napisano i sva tvoja teorija pada u vodu....

Ajde ljudi jel ima kakvih ideja?

Ja cula da je neki tip za Citroen angazirao sudskog vjestaka i javnog biljeznika te dosao sa njima u servis da pred njima potpisu da je auto neispravan, i tako nesto je bilo, u stilu nakon 45 dana ovi nisu mogli popraviti auto i zbog tog sudskog vjestaka su mu morali dati novi auto...

Jel tko zna koliko to kosta i da li netko ima nekoga za preporuciti!

 

Ja ti zelim srecu.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija