Jump to content

Pravda


anonimno

Preporučene objave

Pred dva mjeseca dobila sam rješenje o nasljeđivanju.Rok prava na žalbu bio je 15 dana.U tom roku nikakva žalba nije podnesena što znači da je rješenje s istekom tog roka postalo pravomočno.

Naime prije mjesec dana dobila sam novo rješenje kojim se pobija prvo navodno zbog nedostatka dokumenata.Napominjem da su svi dokumenti uredno predani po zahtjevu sudca za što postoji i ovjeren pismeni trag(popis predanih dokumenata).

Isto tako moram napomenuti da je oba rješenja donio isti sudac što znači da sam pobija svoje odluke.

Molim da mi netko odgovori da li prvo rješenje mora biti provedeno jer je pravomočno i da li se ima smisla žaliti na ovo drugo iako ja sama tu ne vidim nikakvu logiku????

Zahvaljujem :-o:-o:-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa kad ne vidite logiku, kako je onda može i postojati.

 

Ukoliko Vam je sudac pobio prvostupanjsko rješenje kao što vi tvrdite, onda za to sigurnoi postoji razlog. Ne vidim niti jedan razlog da bi ijedan sudac pisao rješenje dva puta, čisto tako bez razloga i skakao sam sebi usta.

 

Nedostaje ovdje logičko objašnjenje s Vaše strane...

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana

 

Sudac je stavio prvo rješenje van snage ,a kao razlog je naveo nedostatak dokumenata o nasljeđivanju. Napominjem da je taj isti sudac naveo što mu se sve treba donjeti ,a što se i napravilo.

Znači prvo rješenje je donjeo na osnovu dokumenata koje je tražio ,a onda ga stavio van snage.

Da se ne ponavljam ponovo pitam da li takvo nešto uopće smije napraviti .

Zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija