Jump to content

pravomoćna ovršna presuda za alimentaciju, drže ju u ladici


murphyijevzakon

Preporučene objave

Prije dva mjeseca mi je postao pravomoćan ovršni prijedlog, za isplatom zaostataka i dalje uplaćivanje alimentacije.

 

Danas sam zvala firmu bivšeg, da pitam što se događa jer su im u međuvremenu isplaćene već dvije plaće, a meni ništa ne stiže.

 

Saznam da im je došlo rješenje, ali šefica računovodstva ( koja nije bila danas na poslu) je rekla kolegici da rješenje nije pravomoćno, tako da već dva mjeseca čeka u ladici.

 

Znam da je to kažnjivo, sutra idem kod njih da ih pitam kako to one Pravomoćno ovršno rješenje drže u ladici i proglašavaju ga nepravomoćnim. Zanima me kolika je kazna ( riječ je o gradskoj firmi ), da mogu gospođi u računovodstvu koja je očito u dosluhu sa mojim bivšim, reći što ju očekuje.

 

Evo, nakon pola godine dobijem rješenje od suda, nakon što sam bezuspješno obišla sve one koje su na nivou države zaduženi za dobrobit djece . Platim odvjetnika i onda neka kvočka na sigurnoj plaći rješenje pospremi, a moja djeca čekaju.....

 

Koja smo mi država..........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija