Jump to content

mobbing


anonimno

Preporučene objave

dobro pitanje. posao je kakav je , stresan sam po sebi i lud..ali sve ima svoje granice.

 

ja sam radila u uredu gdje su bili odvratni sefovi, mobbing zivi, na svima. ono kad ti se povraca kad ih ugledas. ubijas se od posla, a ni rjeci pohvale, samo ukori, ukori, ispadne da kao kreten, radis i da nista ne valja sto radis.

 

sada sam u drugom uredu. posla imam jos vise, ima stresa, frke i svega da mi dodje da vrisnem, ali atmosfera je super, ne nedostaje zahvale, pohvale, i novčane i moralne, ni utjehe, ni zafrkancije..e tu vec ne vidim mobbing, tu vidim samo ljude od kojih ucim i koji me cijene.

 

zato, treba puno izdrzati, ali malo se i cijeniti...tanka je linija.

 

pusa, i ako je neizdrživo...brisi!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sociopat je naziv za osobu oboljelu od antisocijalnog poremećaja ličnosti. Oni nisu psihički ili fizički bolesni, već imaju kriva moralna i ostala uvjerenja. Nepoznati su im osjećaji krivnje, sućuti, kajanja itd. Ako se otkrije na vrijeme, može se izliječiti. Simptomi su okrutnost prema životinjama, piromanija, i mokrenje u krevet dulje nego što je to normalno.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija